تبلیغات
شرکت فنی مهندسی نقش ترسیم آسمان

شرکت فنی مهندسی نقش ترسیم آسمان
طراحی__نظارت__اجرا__مشارکت در ساخت 
نویسندگان

مراسم معارفه هیئت رئیسه جدید سازمان نظام مهندسی آذربایجان شرقی با حضور کارمندان و اعضای هیئت رئیسه جدید سازمان در محل سالن کنفرانس این سازمان برگزار گردید. در این جلسه  مهندس بهرام چاوشی رئیس جدید هیئت مدیره سازمان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات رئیس و اعضای قبلی هیئت رئیسه سازمان خطاب به همکاران این سازمان  اظهار داشت: امیدوارم هیئت مدیره جدید سازمان بتواند با همراهی و همکاری شما عزیزان در اداره هرچه بهتر امورات مربوط به اعضای محترم گام های اساسی تر ی بردارد. وی در ادامه ضمن قدردانی از تمامی اعضای محترم به خاطر شرکت پرشور در انتخابات اعضای هیئت مدیره سازمان افزود: مشارکت اعضای محترم در برنامه های جمعی  سازمان می تواند در جهت توسعه و پیشرفت امورات  سهم به سزایی ایفا کند.

سخنران بعدی این جلسه مهندس سید علی اکبر سید نورانی دیگر عضو هیئت مدیره سازمان بود که وی نیز ضمن قدردانی از رئیس و اعضای قبلی هیئت مدیره سازمان  و با اشاره به انتخاب  اعضای هیئت رئیسه جدیداظهار داشت: مهندس بهرام چاوشی رئیس جدید سازمان از اعضای با سابقه سازمان بوده و در دوره های قبلی نیز به عنوان عضو هیئت مدیر انتخاب شده بودند و این موضوع نشانگر توانایی ایشان و اعتماد جامعه مهندسی به این عضو محترم هیئت مدیره می باشد. مهندس یعقوب هوشیار عضو هیئت مدیره و خزانه دار جدید سازمان نیز ضمن تشکر  از حضور پرشور اعضای شرکت کننده در انتخابات هیئت مدیره از جامعه مهندسی به عنوان  یکی از ارکان مهم جامعه نام برده و اظهار داشت: در هر جامعه ای مهندسین جزو نخبگان آن جامعه محسوب می شوند و می توانند در ایجاد شور و نشاط واحساس  امنیت شهروندان نقش مهمی ایفا نمایند.

لازم به ذکر است که به دنبال برگزاری انتخابات هیئت مدیره دوره ششم، مهندس بهرام چاوشی از بین منتخبین هیئت مدیره به عنوان رئیس هیئت مدیره و رئیس جدید سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی انتخاب گردید.

مهندس بهرام چاوشی متولد 1344 شهرستان تبریزو فارغ التحصیل کارشناسی رشته برق از دانشگاه تبریز می باشد. وی در دوره های چهارم، پنجم و ششم نیز عضو هیئت مدیره سازمان بوده و درسال اول  دوره پنجم نیز به عنوان نایب رئیس اول سازمان انتخاب شده بودند.

  
توضیح اینکه خانم دکتر مهروش کاظمی به عنوان نایب رئیس اول،  مهندس علی طوماری به عنوان نایب رئیس دوم ، مهندس معتمد نیا به عنوان دبیر و مهندس یعقوب هوشیار به عنوان خزانه دار سازمان انتخاب گردیدند.


[ چهارشنبه 22 آذر 1391 ] [ 12:49 ب.ظ ] [ اسماعیل یاری ]
.: Weblog Themes By themzha :.

درباره وبلاگ


نشانی دفتر:تبریز خیابان امام نبش چهارراه منصور(بهشتی)-ساختمان اطلس- طبقه دوم- واحد 17
با شماره های تماس:
04133346740
04133359740
09143169832
09144129378
دفتر فنی مهندسی نقش ترسیم آسمان
(شماره ثبت 34525 و شناسه ملی 10200424136)
انجام کلیه خدمات مهندسی از قبیل:طراحی نظارت و اجرای ساختمان
های بتنی و فلزی,ترسیم نقشه اجرایی,طراحی داخلی و نما,
برآورد پروژه,تعمیرات اساسی ساختمان ,اخذ پروانه ساختمانی,
عدم خلافی و مجوزهای لازم از شهرداری,تفکیک طبقات,..ارائه مشاوره در امر ساخت وساز
لطفا با ارسال پیامک به سامانه ارتباطی شرکت به شماره 5000221030 ما را از نظرات خوبتون بی نصیب نذارید.
آدرس ایمیل شرکت : nagshtarsim@yahoo.com

آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

Pichak go Up